תכנית מפורטת

חיפוש יום הבא -->

לפי מושב
לפי מילת מפתח


יום שני, 16 נובמבר, 2015
09:00-09:30   פתיחת הכנס וברכות
אולם מליאה

מהנדס ירון שורק, יו"ר הכנס

מהנדס יצחק רז, יו"ר לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאיים

מר רוני בריק, סגן נשיא התאחדות בוני הארץ

מהנדס דני מריאן, יו"ר איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות


09:30-10:30   הרצאת מליאה
אולם מליאה

 Large…Very Large Entertainment Resorts Worldwide 

 Paul Steelman , Steelman Partners


10:30-11:00   הפסקה וביקור בתערוכה
11:00-12:30   מגה פרויקטים- פרויקטים מיוחדים
אולם 1

יו"ר- רונן גינצבורג, דניה סיבוס


11:00בסיס הגנה נגד טילים ברומניה
שלומי מינצר
חברת דניה סיבוס
11:30

מגה פרויקט אשלים

דידי פז
מנכ"ל נגב אנרגיה
12:00מדוע הצורך בבנית איים מלאכותיים בים התיכון נעשה כה דחוף?
פרופ' ארנון סופר
קתדרת חייקין לגיאואסטרטגיה, אוניברסיטת חיפה
11:00-12:30   ניהול פרויקטים- מבנים רבי קומות
אולם 2

יו"ר- אלי מינגרסקי, אשטרום


11:00מאפיני בניה של מגדלי מגורים
מהנדס גיא גבע
מנכ"ל וקסמן גוברין גבע
11:30תכנון מולטי דיסיפלינרי של רבי קומות בהתאם לסימולציות של מנהרות רוח
מהנדס דוד ישראל
דוד מהנדסים בע"מ
12:00מגדל מנורה בת"א
גיל סופר
דוד מהנדסים בע"מ
11:00-12:30   רב תחומי- ניהול כלכלי
אולם 3

יו"ר- אדי קורן, אפשטיין


11:00תכנית שליטה ובקרה בניהול פרויקט
מהנדס עמי פורן
פורן שרים הנדסה ושמאות מקרקעין
11:30מרשתות חברתיות לרשתות פרויקטליות רשתות חברתיות כמנגנון להצלחת הפרויקט ההנדסי
מהנדס דרור שגב
רמדור מערכות
12:00היחידה לבחינה ואישור שיטות בנייה חדשות – תהליך לבדיקת טכנולוגיות בנייה חדישות
ד"ר גלית אגרנטי
טכניון
11:00-12:30   מים וביוב- השפלה וטיפול במי תהם
אולם 4

יו"ר- יאיר קורנברג


11:00

State-Of-The-Art in Dewatering: Experiences with Re-Injection in Tel Aviv

Wouter Degezelle
Smet Group
11:30

Building Pits With Reduced Dewatering

Peter De Vleeschauwer
Smet- F&C Belgium
12:00הידרולוגיה ומשמעותה בתכנון פרויקטי תשתיות
ד"ר יוסי דלין
הידרוטכנולוגיה מהנדסים יועצים
11:00-12:30   תנועה ותחבורה- בטיחות בדרכים
אולם 5

יו"ר- יהודה אריה, איגוד המהנדסים


11:30עשרת הדברות ועשרת האמצעים להגשמתן
ד"ר דורון בלשה
דורון בלשה מהנדסים
12:00"יצירתיות או טיפשות - למה בעולם מתכננים אחרת"
מהנדס יעקב וטנברג
קו הנדסת תנועה בע"מ
11:00-12:30   כבישים- פרויקטים תחבורתיים לאומיים בתכנון
אולם 6

יו"ר- פנינה סוסק, בנק לאומי


11:00

נתיבים מהירים במטרפולין תל אביב

אבי חודין
מנכ"ל נתיבי איילון
11:30תכנית לפיתוח התחבורה הציבורית במטרופולין ירושלים
נדב מרוז
מנכ"ל תכנית אב לתחבורה בירושלים
12:00

השדרה המסילתית המזרחית

מהנדס ראובן לבאון
מנכ"ל כביש חוצה ישראל
11:00-12:30   הנדסת מבנים- תכן
אולם 7

יו"ר- יאיר דיקמן, איגוד המהנדסים


11:00שיטות להקמה מהירה של גשרים ABC - Accelerated Bridge Construction
מהנדסת מיכל אשור, גיל גרינברג
אמי מתום
11:30מבני מתיחה מרחביים
מהנדס שני ישראל, אדריכל ד"ר עמי קורן
י. שני מהנדסים
12:00Case Histories Of Ground Treatment With Jet Grouting Solutions
eng. Joao Falcao
Director Tecnasol – Lipsker Geotechnics
12:30-14:00   ארוחת צהריים
14:00-15:30   מגה פרויקטים- פרויקטים מיוחדים
אולם 1

יו"ר- שלומי אסרף, שיכון ובינוי סולל בונה


14:00פרויקט אגירה שאובה בגלבוע- מאפס ל 300 ב90 שניות, חברות אלקטרה ושיכון ובינוי

דברי פתיחה: ירון שורק                                 

הצגת הפרויקט:  מולי אטס ויוסי ספיר                  

o        עקרון פעולה כולל חשמלי                                               

o        סקירה עולמית                                                              

o        מבנה השותפות והמודל העסקי

o        לוחות זמנים

o        קבלני משנה

o        מרכיבי הפרויקט ומאפייניו- ספציפית לגלבוע

o        ניהול התכנון- ,אלמנטים ייחודיים  שלומי כהן                               

 

עבודות המנהור:   ארנון רוזן ואבי הייטנר              

o        מאפיינים ייחודיים בתכנון וביצוע המנהור

o        תוואי המנהרות

o        המודל הגיאולוגי

o        שיטות ביצוע מיוחדות (פירים אנכיים וכד')                        

מאגרי המים:     ערן הראל ואליעזר שמיר           

o        מאפיינים ייחודיים בתכנון וביצוע המאגרים

o        מאפיינים ייחודיים בתכנון וביצוע מבני הבטון במאגרים



14:00-15:30   רב תחומי- פרויקטים מיוחדים
אולם 2

יו"ר- אהוד צין, מליסרון


14:00BIM Delivery and Execution Plans
P.E Vice Chairman Dennis Poon
Thornton Tomasetti
14:30"חישוב מסלול מחדש"- התמודדות עם שיוניים ברגולציה תוך כדי תנועה
עו"ד ענת בירן (רקם)
ענת בירן משרד עורכי דין
15:00Biaxial Voided Flat Slab A Sustainable, Economical and Lightweight Construction Method
Mr. Christian Roggenbuck
COBIAX
14:00-15:30   ניהול פרויקטים- ניהול סיכונים
אולם 3

יו"ר- אבי מנדלר, עץ השקד


14:00ניהול סיכונים באסונות לאומיים
פרופ'/ח יגאל שוחט
אוניברסיטת בן גוריון
14:30יישום והטמעת תהליכי ניהול סיכונים בפרויקט תשתיות ההראה תעסוק בגישות, כלים ושיטות שונות הנהוגות בגופי התשתית השונים בארץ, הלקחים שנלמדו והתרומה לפרויקט.
מהנדס יהודה ספיר
קשת פתרונות
15:00ניהול מחזור חיים של מגה פרוייקטים
מאיר גבעון
מייסד ומנכ"ל חברת GIV SOLUTIONS
14:00-15:30   קיימות- בניה ירוקה
אולם 4

יו"ר- אבנר לבציון, תרמוקיר


14:00תמונת מצב של הבנייה הירוקה בישראל - 2015
גב' הילה ביניש
מנכ"לית המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
14:30עלויות וחיסכון של בנייה ירוקה במבני משרדים בישראל
כלכלן חגי קוט1, יונתן נתניאן2
1 המכללה האקדמית ת"א - יפו
2 הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
15:00בנייה ירוקה בראי היזם
אדריכל אבישי קימלדורף
שיכון ובינוי
14:00-15:30   תנועה ותחבורה- הנחיות תכנון ותקינה
אולם 5

יו"ר- רביב חנוכה


14:00הנחיות לתכנון רמזורים בישראל
רן זילברשטיין, דתן ריגלר - כהן
אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
14:45הנחיות לתכנון מחלפים- עדכונים וחידושים 2015
ד"ר בני פרישר
BRT
14:00-15:30   כבישים- פרויקטים תחבורתיים לאומים בביצוע
אולם 6

יו"ר- יגאל גוברין, וקסמן גוברין גבע


14:00הנתיב המהיר
מהנדס שימי אברהם
כביש חוצה ישראל
14:30

כביש חוצה ישראל

אהוד סביון
מנכ"ל דרך ארץ הייוויז
15:00Tel Aviv Metro- The Red Line
Tony Burchell
נת"ע
14:00-15:30   הנדסת מבנים/ גשרים- תכן
אולם 7

יו"ר- עמי פורן, פורן שרים הנדסה


14:00תכנון הנדסי של מתחם MIDTOWN ת"א
מהנדס טומי קרגולה
דוד מהנדסים בע"מ
14:30גשר קרוס ריבר תלוי בגבול ניגריה קמרון
מהנדס מיכה פטרי
קדמור מהנדסים
15:00היביטים מעשיים בתכנון רבי קומות
מהנדס יאיר דיקמן
זינגר הורוביץ בוך דיקמן
15:30-16:00   הפסקת קפה וביקור בתערוכה
16:00-17:30   ניהול פרויקטים- ניהול
אולם 1

יו"ר- דרור סופרו, רכבת ישראל


16:00

פרויקט הקו המהיר לירושלים- ניהול מגה פרויקט ארוך טווח בסביבה משתנה

 

- תכנון תחנת האומה כתחנה תת קרקעית, אדריכל כרמל סטורלזי, מנהל תכנון תחנת האומה

- האתגר ההנדסי:

  1. אילוצי כוח אדם מקומיים מיומנים, מהנדס שמשון יחיעם, מנהל הביצוע
  2. תכנון והקמת גשר הרכבת הגבוה בישראל, מהנדס אדי קורן, מנכ"ל אפשטיין ניהול פרויקטים

- הקמת מערכות טכנולוגיות המותאמות לעידן החדש, מהנדס גדי רמון, מנהל מערכות

- תכנון תשתיות חישמול קו הרכבת דרך תוואי ההרים, מהנדס דובי גולדפינגר, מנהל חטיבת החישמול ברכבת ישראל


מהנדס דרור סופרו
רכבת ישראל
16:00-17:30   מגה פרויקטים- פרויקטים מיוחדים
אולם 2

מושב בחסות Gindi Towers

יו"ר- ע"וד תומר אלפסי, Gindi Towers


16:00השבחת מבנים- הגדלת זכויות
גיל מעין
סמנכ"ל בינוי פרויקטים הראל ביטוח ופיננסים
16:45The Rise of One World Trade Center
יורם איילון
PE Senior VP, WSP New York
16:00-17:30   הנדסת מבנים-תכן
אולם 3

יו"ר- מוני יוקלה, איגוד המהנדסים


16:00שדרוג סייסמי של גשר גרנוויל בוונקובר, קנדה
מהנדס אורי וכסלר
ינון יעוץ תכנון ומחקר
16:30תכנון סילוסים מפלדה ע"פ דרישות EC
מהנדס ערן חנום
ערן חנום הנדסה
17:00חידושים בחישוב רבי קומות לרעידת אדמה ע"פ ת"י 413 המעודכן
ד"ר איתי לויתן
לויתן מהנדסים
16:00-17:30   חומרים- טכנולוגיות
אולם 4

יו"ר- ששון הר סיני, איטונג


16:00חדשנות באבני שפה – בהתאם להנחיות החדשות לתכנון רחובות בערים
מהנדס ראשי חיים ליברמן
משרד הבינוי והשיכון
16:30סיבים לבטון
מהנדס הרברט פרמוטר
אדמיר טכנולוגיות
17:00בידוד תרמי במבנים, משמעויות ופתרונות
מהנדסת הדס וסרמן
פוליביד
16:00-17:30   תנועה ותחבורה- תחבורה ציבורית ובקרת תנועה
אולם 5

יו"ר- יקי פרלשטיין


16:00"מהיר לעיר" צירי העדפה לתחבורה ציבורית במטרופולין תל אביב
גב' רותי אמיר
ראש מנהל תח"צ בנתיבי איילון
16:30מהפכה תחברותית בעיר אשדוד
מהנדס יריב כ"ץ
מנהל שותף וקסמן גוברין גבע
17:00(BRT) חידושים בהנחיות לתח"צ בדגש על תאו"מ
ד"ר בני פרישר
BRT
16:00-17:30   כבישים- פרויקטים תחבורתיים- לאומיים בביצוע
אולם 6

יו"ר- ראובן לב און, כביש חוצה ישראל


16:00רכבת לאילת – סטטוס התכנית בשלב גמר תכנון מוקדם
מהנדס דן גרונר
חברת ס.א.ד.ג מהנדסים
16:30

531 סגירת מעגל השלמת הטבעת התחבורתית של גוש דן

אדריכלית עפרה רהב
סמנכ"ל פיתוח, נתיבי ישראל בע"מ
16:00-17:30   רב תחומי- פרויקטים מיוחדים
אולם 7

יו"ר- שי מילר, דוד מהנדסים בע"מ


16:00אדריכלות פיסולית, פרוייקטים בינלאומיים בעלי גיאומטריה מורכבת משלב הרעיון ועד לשלב היישום: "Carioca Wave" ועבודות אחרות.
אדריכל ניר סיון
ניר סיון אדריכלים
16:30פיתוח נמלי העתיד בחיפה ואשדוד
מהנדס אבי אלגבה
ראש יחידת מבנים ימיים חברת נמלי ישראל
17:00אתגרים בניהול פרויקט בית הקריסטל.
איגור מוזיקנסקי, איגור מוזיקנסקי, איגור מוזיקנסקי
ווקסמן גוברין גבע
17:30-18:30   קוקטייל והופעה במקסידום- מתחם התערוכה
מקסידום מתחם התערוכה